štvrtok 25. mája 2017

Časť 12: Sono je najviacSono je najviac. Nič viac dovtedy v živote také silné a príjemné nezažijete. Proste hotový doják. Bohužiaľ s pár časťami . Toto by mohlo byť v tehotenstve pokojne miesto telenoviel, teda po novom seriálov. Mamičkám by to určite ublížilo psychicky menej.  Dokázala by som to pozerať každý deň – aspoň dve časti a ďalšie dve v repríze.

Kytica zo 100 ruží je prd. Mega šuter na prstenníku sú dva prdy. A myslím, že ani prvá úroda bio špaldy vypestovanej na balkóne v kvetináči u bio mamky a nové otvorené nákupné centrum s 200 obchodmi a zľavovou knižkou do tých obchodov  u shoping mamky, nemôžu spôsobiť to čo cítite, keď vidíte to malé ňuňu na monitore. Minimálne to každej mamičke želám. 

Sono je čerešnička na šľahačke na vašom neustále sa zväčšujúcom brušku. Pozabudnete na to že ste sa jedovali nad rýchlosťou priberania. Vlastne na všetko zlé zabudnete. Je tam to malé čiernobiele také trochu čudné, ešte rôznych tvarov a neskutočné malé ňuňu. Vaše ňuňu. Práve tu vám dôjde, že ste naozaj tehotná. Tak  inak tehotná ako doteraz.  Tak viac tehotná. Minimálne prvé dve soná, potom si to tehotenstvo všimnete aj z vonka. Nie len ufučaná, ustenaná, hormónmi opitá a niekedy pekne teda na mol  (o tom v inej časti), ale tak ozajstne. Taký váš malý votrelček s podobou ešte malého mimozemšťana. Nikdy som si nemyslela, že sa mi budú tak páčiť mimozemšťania, ale páčia sa mi. Veľmi. 

Vždy som sa tešila na naše stretnutia. Vždy sa vám chce na ten čiernobiely monitor zakričať: „Halllo drobček, ty si naozaj môj. Pane Bože, fakt naozaj môj. Úplne neviem čo budem s tebou prvý rok robiť. Preto skús čorknuť dáky návod (prvá výchovná veta pre dieťa  obsahuje slovo čorkni – preparádna mater to ja budem). Hádam to dáko dáme. Určite ale viem, že ti na narodeniny upečiem tortu. Pokojne s tým počítaj. Jahodovú! A ak by si mal na ne alergiu tak asi dobošovú. Ešte sa rozhodnem. A tiež tento rok kvôli tebe kúpim vianočný stromček. A to je veľká vec.  Ten minulý rok sme mali len požičaný od tvojej „starky Marky“. Lebo som žid a všetky stromčeky, ktoré sa mi páčili boli podľa mňa drahé. Ale, keď už budeš tak určite ten stromček kúpim. Gule a svetielka tie ti ešte nemôžem sľúbiť. Asi budem stále tak trochu žid, ale aj preto, že by si ich aj tak asi v najbližších pár Vianoc porozbíjal. Stromček ale bude. A aj darčeky. Starkú Marku som totiž videla už v apríli krúžkovať veci v Tesco letáku s dopísaním „Ježiško pre Maličkánika“.  Ona tento rok, kým ešte nevieš písať, ani kresliť  poslala list Jeziškovi za teba. Neboj sa, myslím že vybrala dobre. Naozaj. Tiež budeš mať malý záhradný domček. Nebude síce na strome, ako som to mala pôvodne v pláne. Tvoj tato totiž všetky stromy na záhrade vypílil a kým k nám prídeš, asi nedorastú. A ešte ti môžem sľúbiť, že ťa budem ľúbiť ako koňa. Teda neviem, asi nie. Ako dvoch koňov ťa budem ľúbiť! Úplne neviem prečo, sa tie kone tak veľmi ľúbia, ale vieš, láska za dvoch koňov, je veľmi, veľmi veľká láska . Určite viac ako za jedného koňa. Ty by si mi mohol na oplátku hlavne za ten stromček sľúbiť, že ma necháš občas vyspať, že budeš plakať tak akurát a že v puberte nič tvoj život ohrozujúce nevyvedieš. Ostatné dáko hádam vyskladáme......“  Už viete o čom celý čas píšem? Ak nie tak to pokojne zvaľme na tie hormóny. 

Asi presne tie hormóny tiež zvalili aj jedného tatka na sone rovno na zem. Vymýšľam si nezvalili. Rovno pľasli o dlážku.  Tato nedal ani sono!  Asi čakal full HD zábery (prípadne 4K). Fajšmeker. Nejako sa mu nepozdával rozostrený čiernobiely záber a tak trochu sa rozostril aj ten jeho pohľad. Sranda, čo sa dá u lekára zažiť.  Ojoj a to sklamanie full HD mamičky. Hlavne, že na čo teda kúpili tú super kameru na pôrod. S informáciou, že jej na tej pôrodnej sále v tomto prípade stačí miesto toho tatu statív na tú kameru (mala, by z neho asi väčší úžitok) som radšej neprovokovala. A existenciu GOpro som tiež zatajila, lebo táto mamička by bola schopná ju zavesiť na lekárové rúško.  Tata pôrodník to veru bol.  Tak určitééééé..................... 

Sono je najviac! Tak ale toto určite !!!

Ľudkovia moji, nezabúdajte tiež, že ja si v týchto blogoch neuveriteľne vymýšľam :). INTRO k tomuto blogu nájdete TU.